Ödeme Konusunda Sık Sorulan Sorular

Kapıda ödeme, EFT veya Havale kullanabilir miyim?

Konteynerpazar'da kapıda ödeme yöntemleri kullanılmamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı kartı, banka kartı veya EFT/havale ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Satıcıyla alışveriş öncesinde veya sonrasın iletişim kurabilir miyim?

Satıcıyla irtibata geçmek için ürün sayfalarında bulunan "Soru sor" linkini kullanabilirsiniz. Mesajlarınızı Bana Özel/Mesajlarım sayfanızdan takip edebilirsiniz.

 

Satıcı mesajıma cevap vermiyor?

Mesaj gönderdiğiniz satıcı o an için interneti kullanmıyor olabilir. Özellikle çok satış yapan satıcılar çok sayıda kullanıcıdan mesaj aldıkları için size hemen yanıt veremeyebilir. Satıcı mesajınızı okuduğunda size yanıt verecektir.

 

CVC2 (CVV) numarası nedir?

Kartınızın arka yüzünde bulunan numaranın son üç hanesine CVC2 (CVV) numarası adı verilmektedir. Bu numara, ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. Konteynerpazar.com'daki ödeme işlemlerinde bu numara istenmektedir.

 

Kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?

Kart bilgileri, Konteynerpazar'da saklanmamaktadır. Bu nedenle, kartınız bilginiz dışında kullanılamaz. Satın alınan bir ürünün bedelinin tekrar tahsil edilmesi, bankaların teknik alt yapısı tarafından engellenmektedir.

 

Konteynerpazar.com'da kredi kartı/banka kartı kullanmanın riski var mıdır?

Konteynerpazar.com üzerinden alışveriş yapmak, herhangi bir mağazadan bizzat alışveriş yapmanızdan daha güvenlidir. Yüksek güvenlikli sertifikalar kullanılır ve doğrudan bankadan gelen cevaba göre işlem gerçekleştirilir. Ödemeler esnasında Konteynerpazar.com dahi ödeme bilgilerinize ulaşamaz.

 

© Telif Hakký 2015-2016 KonteynerPazar.Com
Gizlilik Politikamýz | Ýçerik Politikasý
 
Alýþveriþ Sepetiniz
Sepetinizde henüz ürün bulunmuyor.
Toplam (Kdv Dahil)
00.00 TL.